Szkolny konkurs o Karolu Szymanowskim - Patronie szkoły

19 maja 2022 r. odbył się w naszej szkole ogólnoszkolny konkurs wiedzy o Patronie szkoły Karolu Szymanowskim.

 Konkurs był zorganizowany w ramach realizacji ścieżki edukacyjnej "Karol Szymanowski - Patron Szkoły". Materiały konkursowe i zadania przygotowała pani Katarzyna Broj, która też konkurs poprowadziła. W zmaganiach wzięło udział 12 uczniów naszej szkoły. W części pierwszej należało rozpoznać ze słuchu 10 fragmentów pochodzących z twórczości kompozytora, a w części II rozwiązać test wiedzy o życiu i twórczości Szymanowskiego.
Wyniki konkursu:
Wyróżnienie: Laura Daź
Wyróżnienie: Julia Tęgos
III Nagrodę ex aequo Mikołaj Lisiecki
III Nagrodę ex aequo Otylia Polewska
II Nagrody :nie przyznano
I Nagrodę: Natalia Stasiak
Laureaci i wyróżnieni otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody.

Back to top