Koncert "Mistrz i uczeń" w ramach Dnia Otwartego

18 maja 2022 r. odbył się w naszej szkole koncert "Mistrz i uczeń" w wykonaniu nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Koncert otworzył Dzień Otwarty dla zainteresowanych podjęciem nauki w szkole muzycznej.

 
Nauczyciele i uczniowie zaprezentowali w różnych stylach i składach wykonawczych wszystkie instrumenty muzyczne, na których prowadzimy nauczanie. Niektórzy uczniowie mogli wystąpić w duecie ze swoim pedagogiem. Koncert prowadził pan Robert Stefański.
Po koncercie odbyły się konsultacje w klasach, gdzie kandydaci do szkoły mieli możliwość zaznajomić się z instrumentami, porozmawiać z nauczycielami, dowidzieć się na temat warunków przyjęcia i odbywania nauki w szkole muzycznej. Całość przedsięwzięcia koordynowała p. Katarzyna Drapińska kierownik sekcji instrumentalnej. 
 

Back to top