Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4



 



Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/21

 

Prosimy na bieżąco śledzić komunikaty na stronie szkoły, gdyż poniższe terminy mogą ulec zmianie!

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 w PSM I st. w Kole

nastąpi 1 września 2020 r. w auli szkoły (II piętro)
tylko dla klas pierwszych

wg następującego harmonogramu:

klasa I cyklu 4-letniego o godzinie 17.00

klasa I cyklu 6-letniego o godzinie 18.00

Uwaga!

Na rozpoczęcie każdy uczeń może przyjść tylko z jednym rodzicem lub innym opiekunem.

Wszystkich w tym dniu (uczniów i rodziców) w budynku szkoły obowiązuje zasłanianie nosa i ust (maseczki) oraz dezynfekcja rąk podczas wchodzenia na teren szkoły. 

 

Pozostałe klasy będą miały spotkania z nauczycielami w dniach 1-5 IX wg harmonogramu:

Uczniowie klas II – IV c6 oraz II c4 na spotkanie grupowe zajęć teoretycznych mogą przyjść z 1 rodzicem/opiekunem.

Na spotkanie zajęć indywidualnych z instrumentu oraz na spotkanie zespołu tylko sami uczniowie.

Spotkania grupowe (kształcenie słuchu, rytmika, audycje muzyczne, zespoły)
Środa 2 IX:
15.00 klasa IV c4 - p. U. Kozłowska - sala nr 13
16.00 klasa IV c6 - p. U. Kozłowska, p. L. Ryś - aula
17.00 klasa V c6 – p. U. Kozłowska, p. L. Ryś – aula
18.00 klasa III c4 – p. U. Kozłowska, p. L. Ryś – aula
18.00 zespół perkusyjny – p. A. Żak – sala nr 18
19.00 klasa II c4 p. U. Kozłowska, p. L. Ryś – sala nr 13
19.00 zespół smyczkowy – p. M. Błaszczyk - aula
Czwartek 3 IX:
16.00 klasa II c6 – p. M. Jancy-Borowiak – aula
17.00 klasa VI c6 – p. M. Jancy-Borowiak, p. M. Kłaniecki – aula
18.00 klasa III c6 – p. M. Jancy-Borowiak – aula
18.00 zespół gitarowy – p. M. Klaczyński – sala nr 13
Piątek 4 IX:
16.30 Chór – p. M. Kłaniecki – aula
18.00 Zespół instrumentów dętych – p. K. Lityński – aula
Sobota 5 IX:
8.00 Big band – p. G. Kołodziejczak – aula

Spotkania indywidualne (instrument główny i fortepian dodatkowy):

Skrzypce – p. M. Błaszczyk – środa w godz. 17-20 sala nr 2 i 3
Skrzypce – p. J. Szkalski – piątek w godz. 14-18.00 sala nr 15
Wiolonczela – p. B. Oblizajek – czwartek w godz. 17.15-19.15 sala nr 17
Gitara – p. U. Kierkowicz – środa w godz. 15-18 sala nr 12
Gitara – p. M. Klaczyński – czwartek w godz. 17-19 sala nr 12
Flet p. M. Chojnacka – czwartek w godz. 15-18 sala nr 4
Flet – p. K. Drapińska – środa w godz. 16-18 sala nr 7
Klarnet – p. R. Stefański – środa w godz. 17-19 sala nr 5
Saksofon – p. M. Szar – czwartek w godz. 14-17 sala nr 13
Trąbka – p. K. Lityński – środa w godz. 16-17 sala nr 17
Puzon – p. Z. Kołodziejczak – środa w godz. 16-17.30 sala nr 13
Róg – p. J. Rybczyński – wtorek w godz. 18-19.30 sala nr 5
Akordeon – p. W. Jednoróg – środa w godz. 14-17 sala nr 21
Fortepian – p. A. Królik – czwartek w godz. 15-18 sala nr 14
Fortepian – p. M. Lisiowska – środa w godz. 17-19 i piątek w godz. 16-19 sala nr 10
Fortepian – p. M. Gralińska – środa w godz. 17-19 i czwartek w godz. 17-19 sala nr 9
Fortepian – p. Z. Sikora –środa godz. 17-19 sala nr 14
Fortepian – p. P. Cłapiński – czwartek w godz. 14-17 sala nr 6
Perkusja – p. A. Żak – środa w godz. 14-19 sala nr 18

Zajęcia obowiązujące poszczególne klasy:
I – III c6 rytmika i kształcenie słuchu, instrument;
IV – VI c6 kształcenie słuchu i audycje muzyczne, instrument, zespół lub chór, fortepian dodatkowy;
I c4 kształcenie słuchu, instrument;
II – IV c4 kształcenie słuchu i audycje muzyczne, instrument, zespół lub chór, fortepian dodatkowy.

Szczegółowe przydziały do poszczególnych nauczycieli na tablicy ogłoszeń w holu szkoły.

 

Plan zajęć grupowych ważny od 7 IX 2020 Pobierz

 

 


Urząd Miejski w Kole