Kalendarz wydarzeń

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5




 



Turniej Muzyczny

8 lutego 2019 r. w murach naszej szkoły odbył się zorganizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie przy naszej współpracy Turniej Muzyczny dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu wielkopolskiego.

 Artykuł na portalu oklaglemiasto.pl LINK


PROTOKÓŁ
Z OBRAD KOMISJI ARTYSTYCZNEJ
17. WIELKOPOLSKIEGO TURNIEJU MUZYCZNEGO
POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO
KOŁO 8 lutego 2019 r.

Komisja Artystyczna w składzie:
prof. Antoni Wierzbiński – wykładowca Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, przewodniczący
dr Konrad Boniński - wykładowca Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
dr hab. prof. Maciej Łakomy - wykładowca Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

po wysłuchaniu 40 wykonawców w kategorii instrumentów dętych, 5 zespołów kameralnych, postanowiła przyznać:

w kategorii instrumentów dętych drewnianych:

Wyróżnienia:
Otylii Polewskiej z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Szymanowskiego w Kole
Oldze Łusiewicz z Zespołu Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty w Słupcy
Mai Surmie z Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Tarnowie Podgórnym

III Nagrodę ex aequo
Michalinie Walczak z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Szymanowskiego w Kole
Karolinie Młynarczyk z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Odolanowie
Aleksandrowi Nowakowi z Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Tarnowie Podgórnym

II Nagrodę ex aequo
Marcie Rosińskiej z Zespołu Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty w Słupcy
Esterze Gembie z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Ireny Pfeiffer w Wolsztynie

I Nagrodę
Weronice Szturmie z Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Tarnowie Podgórnym

w kategorii instrumentów dętych blaszanych:

Wyróżnienia:
Aleksandrowi Dycowi z Zespołu Szkół Muzycznych im. Apolinarego Szeluty w Słupcy
Małgorzacie Prentce z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Poznaniu
Marii Kozicz z Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Tarnowie Podgórnym

III Nagrodę ex aequo
Magdalenie Kołodziejczak z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Szymanowskiego w Kole
Grzegorzowi Mrukowi z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Szymanowskiego w Kole


II Nagrodę
Agacie Mizerze z Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Tarnowie Podgórnym
Dawidowi Ratajczakowi z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Witolda Lutosławskiego w Nowym Tomyślu

I Nagrodę
Damianowi Kołodziejczakowi z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Koninie

w kategorii zespołów kameralnych:

Wyróżnienie:
Kwartetowi dętemu blaszanemu z Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Tarnowie Podgórnym

III Nagrodę:
Zespołowi kameralnemu z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Szymanowskiego w Kole

II Nagrodę
Triu z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Ks. Dr Józefa Surzyńskiego w Kościanie

I Nagrodę
Triu klarnetowemu z Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. w Tarnowie Podgórnym

Nagrody i wyróżnienia ufundowało Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

GALERIA I


GALERIA II





 

 


Urząd Miejski w Kole