Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30




 



Nasi laureaci konkursów

Wśród laureatów konkursów i festiwali w roku szkolnym 2018/19 znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

 Aleksander Płociński (akordeon) z klasy V c6:

Tytuł laureata XXIV Słupeckich Spotkań Muzycznych w Słupcy 22-23 XI 2018 r.

III miejsce (II kategoria) 25 Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu 5-8 XII 2018 r.

Magdalena Kołodziejczak (puzon) z klasy III c6:

III nagroda ex aequo w XVII WIELKOPOLSKIM TURNIEJU MUZYCZNYM POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w Kole 8 lutego 2019 r. w kategorii instrumentów dętych blaszanych

Grzegorz Mruk (trąbka) z klasy V c6:

III nagroda ex aequo w XVII WIELKOPOLSKIM TURNIEJU MUZYCZNYM POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w Kole 8 lutego 2019 r. w kategorii instrumentów dętych blaszanych

 

wyróżnienie w XXVII Poznańskim Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych 9 marca 2019 r.

Michalina Walczak (klarnet) z klasy V c6:

III nagroda ex aequo w XVII WIELKOPOLSKIM TURNIEJU MUZYCZNYM POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w Kole 8 lutego 2019 r. w kategorii instrumentów dętych drewnianych

Zespół kameralny w składzie:

Justyna Królik (skrzypce)
Oliwia Walczak (skrzypce)
Agnieszka Ziółkowska (skrzypce)
Maja Żylińska (fortepian)

III nagroda w XVII WIELKOPOLSKIM TURNIEJU MUZYCZNYM POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w Kole 8 lutego 2019 r. w kategorii zespołów kameralnych

Otylia Polewska (klarnet) z klasy I c4:

wyróżnienie w XVII WIELKOPOLSKIM TURNIEJU MUZYCZNYM POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO w Kole 8 lutego 2019 r. w kategorii instrumentów dętych drewnianych

 Oliwia Walczak (skrzypce) z klasy V c6:

 II nagroda w V Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym w Toruniu 22 marca 2019 r.

II nagroda w III Ogólnopolskim Konkursie "Talenty skrzypcowe 2019" w Poznaniu 26-29 kwietnia 2019r.

II nagroda w XVIII Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym "Janko Muzykant" w Sochaczewie 18 V 2019 r.

Justyna Królik (skrzypce) z klasy VI c6:

wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym w Toruniu 22 marca 2019 r.

wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie "Talenty skrzypcowe 2019" w Poznaniu 26-29 kwietnia 2019r.

Agnieszka Ziółkowska (skrzypce) z klasy IV c4:

 I nagroda w VII Międzyszkolnym Konkursie Instrumentalnym w Miliczu 21 V 2019 r.

 

 


Urząd Miejski w Kole